راهنما

دانشجویان محترم

لطفا جهت دریافت سرویس بهتر، به نکات ذیل توجه نمائید:

1

همراه داشتن کارت دانشجویی الزامی است.

2

کد کاربری هر کاربر مختص به خودش است و به هیچ وجه نباید در اختیار دیگران قرار گیرد. واگذاری کد کاربری به غیر، باعث disable شدن آن به مدت یکماه میگردد.

3

قسمتی از سایت دانشکده، میز لپ‌تاپ ها قرار دارد که شما دانشجوی گرامی، می توانید این قسمت را برای نشستن و استفاده از لپ‌تاپ‌تان در نظر بگیرید. در این قسمت، که میز لپ‌تاپ‌ها قرار دارد، هم پریز برق هست برای اینکه شارژر لپ‌تاپ را به آن وصل کنید و هم کابل اینترنت هست برای اینکه لپ‌تاپ را از طریق کابل، به اینترنت متصل نمائیدلطفا برای اتصال لپ‌تاپ خودتان به اینترنت، کابل های پشت کامپیوترها را جدا نکنید.

4

جهت سرویس دهی بهتر به دانشجویان گرامی، دستگاه‌های رایتر برای گروه‌های مختلف کاربران در نظر گرفته شده که حاوی source  برنامه ها و فایل‌های دریافتی از اساتید محترم می‌باشد.

5

در کدام قسمت سایت، می توان از لپ‌تاپ، استفاده کرد؟  قسمتی از سایت دانشکده، میز لپ‌تاپ‌ها قرار دارد که شما دانشجوی گرامی، می توانید این قسمت را برای نشستن و استفاده از لپ‌تاپ‌تان در نظر بگیرید. در این قسمت، که میز لپ‌تاپ‌ها قرار دارد، هم پریز برق هست برای اینکه شارژر لپ‌تاپ را به آن وصل کنید و هم کابل اینترنت هست برای اینکه لپ‌تاپ را از طریق کابل، به اینترنت متصل نمائیدلطفا برای اتصال لپ‌تاپ خودتان به اینترنت، کابل های پشت کامپیوترها را جدا نکنید.

6

چگونه، لپ‌تاپ خود را به اینترنت دانشکده وصل کنم؟

شما لپ‌تاپ خودتان را به دو روش می توانید به اینترنت متصل کنید. یک روش استفاده از کابل و یک روش هم استفاده از وایرلس است.

برای اتصال لپ‌تاپ خود به اینترنت، تنظیمات زیر را انجام دهید. پس از آنکه اطمینان حاصل کردید که تنظیمات، به درستی انجام شده، می توانید لپ‌تاپ خودتان را روی میز لپ تاپ ها قرار دهید و با اتصال کابل، لپ‌تاپ شما اینترنت خواهد داشت و یا اینکه دکمه وایرلس لپ‌تاپ تان را روشن کنید و از اینترنت وایرلس استفاده کنید.

برای انجام تنظیمات لپ‌تاپ برای اتصال به اینترنت، اینجا  کلیک کنید.

 

 

تاریخ به روز رسانی:
1400/10/29
تعداد بازدید:
89
دانشکده مهندسی و علم مواد
تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس، پلاک 7     
کد پستی: 43344 - 19991  
تلفن: 88674747   فاکس: 88674748
دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.